Co plánuji na letošní zimu?
Blaník skautek
1.6.2013
dlouho to i vypadalo, že budeme spát venku v dešti...
Nakonec jsme se možná i trochu opálily, vymyslely pár matematických vzorců, obešly Blaník a většinu času strávily spíš ve vlaku...dokonce ani venku jsme spát nemusely.
Přímo tady najdete pár fotek.
Autor: Terezie Krausová | Sekce: Album
