Polští skauti v Praze

26.6.2012

Polští skauti v PrazeUž je to víc jak tři týdny od návštěvy polských skautů v Praze...

Ve čtvrtek 31. května přijeli do pražské metropole z Poznaně a během následujícího prodlouženého víkendu jsme s nimi prošli Prahu křížem krážem. Nohy nás bolely všechny… Využili jsme zrovna probíhající Noci kostelů, a tak jsme mohli vzít naši návštěvu i do neznámých zákoutí, kde jsem ani já, rozený Pražák,nikdy nebyla. Sobotní večer jsme pak věnovali společné česko-polské večeři v parku a hraní různých her. Nejprve jsme se sice trochu báli nějakého jazykového problému, ale naštěstí žádný nepřišel a teď už víme, že polštině se dá jakž takž porozumět. No a já doufám, že se za těmito milými lidmi třeba brzy do Poznaně podívám.

Autor: Lucka   |   Sekce: Album




©2026 LUMTURO |   Mapa webu