Roverská kola 2009

10.11.2009 22:23

jak na to ted koukam...

11.11.2009 13:27 vložil Lucie  IP: a40-prg1-12-129.static.adsl.vol.cz

...je to lehce chaoticky poskladane, ani podle autoru to nema
chronologii... nu, picassa jeste uplne neovladam...

Reaguj


Re: jak na to ted koukam...

13.11.2009 19:30 vložil Helča  IP: rb1p2.net.upc.cz (neregistrován)

To nevadí, Lucko, hlavně když tu nějaký jsou....

Reaguj





©2026 LUMTURO |   Mapa webu