Co plánuji na letošní zimu?
Skautky a světlušky v Říčanech
6.12.2012
Skautky a světlušky vyrazily, aby si oživily vánoční zvyky...
... a stačilo jet jen pár kilometrů za Prahu a vyjít o pár metrů výše a už jsme se ocitly v zasněženém lese, který nám nabídl vánoční atmosféru vskutku autentickou. Po vylovení a zkonzumování asi šedesáti kaprů z místního rybníka, jsme nasbíraly pár větví a vyrazily dál. Po cestě se pak ještě pokochaly romantickým jezírkem a vypustily loďky se svíčkou a už si to zamířily do místní skautské klubovny (ne zrovna přetopené), kde jsme se vrhly na výrobu adventních věnců. A samozřejmě co by to bylo za výpravu bez šlapky! No, a na jeden z adventních věnců (který se zároveň stal i módním doplňkem) se můžete podívat tady.
Autor: Majda&Tera | Sekce: Album