Co plánuji na letošní zimu?
Skautky ve Vatikánu
4.4.2013
Jaro v nedohlednu. Zima už nás nebaví.
Vydaly jsme se tedy se skautkami do krajů teplejších. Do Vatikánu. Kde jsme se seznámily s tamější zajímavou architekturou, kulturou, dopravou a s mnohým dalším, pěkným. A v jedné příjemné kavárničce jsme si vychutnávaly slunečné, vlahé, svěží počasí zimního mediteránu...
Autor: Iva, Majda | Sekce: Album