Co plánuji na letošní zimu?
Tábor Dražíč 2013
8.7.2013
Nejprve jsme si postavili lodě, pak jsme vypluli na moře, navštívili jsme eskymáckou komunitu, vařili jsme ryby, lstí jsme se dostali do pirátské Tortugy, zúčastnili jsme se pirátské party, odhalili zrádce v našich řadách a mnoho dalšího.
Fotky jsou k dispozici zde a průběžně jsou doplňovány:
Autor: Matěj Macoun | Sekce: Album
