Co plánuji na letošní zimu?
MiniLumturo v Dobré Vodě na Šumavě 10.-12.1.2014
20.1.2014
I letos jsme se jako již tradičně vypravili s miniLumturem na hory. Počasí nás v polovině ledna sice trochu zaskočilo, po sněhu téměř ani památky, ale měli jsme se náramně. Přijelo nás 46, čímž jsme překonali všechny dosavadní rekordy. Faru v Dobré Vodě jsme naplnili od přízemí až na půdu, dokonce jsme využili k přespání i hernu. Přijeli jak tradiční účastníci miniLumturáckých akcí, tak i ti „noví“, kteří, jak doufáme, nejeli naposledy :-). A to ani nepočítáme milou návštěvu Muchových, kteří s námi strávili sobotní večer.
Sobotní výlet do okolí jsme s ohledem na očekávaný déšť ukončili již odpoledne, večer jsme si pak poslechli výklad v kostele. Někteří z nás navštívili i muzeum Šimona Adlera. V neděli nás čekala mše sv. v Kašperských Horách i výlet k branám Kašperku.Na dalších letošních akcích na viděnou!
Autor: Monika | Sekce: MiniLumturo